Premiere Classe Blois & Kyriad le Bourget Centre

Kapacita 60 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v týchto hoteloch.

PREMIER CLASSE BLOIS
Tretiu noc Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Premier Classe Blois. Hotel patrí do hotelovej siete Premier Classe. Nachádza sa v mestečku Blois, čo je jedna zo zastávok Vášho zájazdu, ubytovanie je teda ideálne situované. Samozrejmosťou sú výživné raňajky a Wi-Fi na izbách.
Hotel ponúka veľmi príjemné a komfortné ubytovanie. Všetky izby v hoteli majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, WC, ale taktiež stolík a televíziu s integrovaným budíkom. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet nájdete priamo na izbách.
Príjemný štart do nového dňa Vám zaručia výživné raňajky formou bufetu, ktoré sa podávajú denne od 6:30 hod., v prípade víkendov od 7:00 hod.
Služby:
- Canal + a Canal Satellite
- Uteráky a sprchový gél
- Vaše obľúbené noviny
- Automatický platobný systém karta pre 24-hodinová check-in
- Nočný vrátnik cez víkend
- 24 hodín predajné automaty s cukríkmi, koláče, sušienky a teplé aj studené nápoje
- Reštauráciav blízkosti
- Zdarma, strážené parkovisko

KYRIAD LE BOURGET CENTRE
Počas zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Kyriad le Bourget Centre - Parc des Expositions. Hotel patrí do siete hotelov Kyriad. Nachádza sa 7 km severovýchodne od centra Paríža v blízkosti letiska Paris le Bourget. Má dobrú polohu blízko diaľnice a teda dobrú dostupnosť do centra mesta autom, či autobusom, ale taktiež s dobrou dostupnosťou do centra aj mestskou dopravou.
Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
V hoteli je 118 izieb, niektoré s manželskou posteľou, iné s oddelenými posteľami a taktiež aj izby s tromi posteľami. Všetky izby majú vlastnu kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi. 
V cene zájazdu sú kontinentálne raňajky. Raňajky sa podávajú 6:00 - 10:00 hod. Pochutíte si na veľkom výbere produktov. Okrem základných potravín nechýbajú francúzske špeciality ako bagety, croissanty, pain au chocolat. Na pitie je k dispozícii pomarančový džús, káva a čaj.
Služby recepcie sú k dispozícii od 6:00 do 21:00 hod. a neskôr je dostupný nočný strážnik.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 10
Adresa
Paríž
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín