Kupeli Hotel

Kapacita 22 izieb
Hotel Kupeli sa nachádza 200 metrov od zastávky električky T1 Çemberlitaş a tiež v blízkosti cisterny Thodosius, typických hammamov a rušných reštaurácií v Kumkapi.
Hotel Kupeli sa nachádza na starom polostrove v Istanbule v pešej vzdialenosti od najvýznamnejších miest, ako je múzeum Hagia Sophia, Modrá mešita, múzeum Paláca Topkapi, archeologické múzeum, Bazilika Cisterna, Veľký bazár, bazár s korením, Million Stone a Byzantský hipodróm. Všetky sú v pešej vzdialenosti za pár minút.

Tento nedávno zrekonštruovaný očarujúci a elegantný hotel je ideálnou destináciou pre tých, ktorí chcú zažiť starý Istanbul v modernom a luxusnom prostredí. Váš pobyt v hoteli Kupeli v Istanbule vám ponúka ubytovanie s vrelou pohostinnosťou a víta vás v jednom z najlepšie umiestnených hotelov v Istanbule. Hotel sa nachádza v samom srdci starého mesta, pretože je uprostred hlavných turistických atrakcií. Hotel sa nachádza v tichej uličke, ktorá poskytuje pokojné prostredie počas vášho pobytu. Najbližšia zastávka električky Cemberlitas je len 2 minúty chôdze od hotela. Hotel sa tiež nachádza v tesnej blízkosti mora a k Marmarskému moru sa dostanete za 10 minút sviežou a príjemnou prechádzkou.

Hotel Kupeli ponúka ubytovacie zariadenie so strešnou terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Izby v hoteli sú zariadené v pastelových tónoch a majú podlahy z tvrdého dreva a veľké okná. Všetky sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, minibarom a pracovným stolom. V súkromnej kúpeľni nájdete sušič vlasov.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 1
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 5
2-lôžková s manželskou posteľou 2 5
Adresa
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín