Penzión Herceg

Kapacita 21 izieb
Penzión Herceg sa nachádza v meste Drvenik, na Makarskej riviére, 250 metrov od kamienkovej pláže. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Penzión má štandardné izby-klimatizované, sprcha/WC, malá chladnička, TV, s výhľadom na more alebo s výhľadom na Biokovo. Polpenzia v cene.
Penzión Herceg sa nachádza v meste Drvenik. Drvenik je miesto na Makarskej riviére, je vzdialený 27 kilometrov od Makarskej, 26 kilometrov od prístavu Ploče a tri kilometre od ostrova Hvar. Drvenik je ideálnym miestom na dovolenku, pozostáva z dvoch slnečných zátok: Donja a Gornja Vala.

Ideálne miesto na prechádzky a turistiku pre všetky vekové kategórie. Letná sezóna je vyhradená pre množstvo zábavných, kultúrnych a športových podujatí, takže každý týždeň (do júla a augusta) si turisti môžu užiť zábavné Rybárske večery s rybami a tancom, Hudobné promenády.

Pre tých, ktorí uprednostňujú „pokojnejšie“ tóny, sú pripravené šansónové večery, kde si môžu oddýchnuť pri vokálnych vystúpeniach.

Penzión Herceg pozostáva z dvojposchodovej budovy bez výťahu. Nachádza sa 250 metrov od kamienkovej pláže.

Na prízemí penziónu sa nachádza recepcia, reštaurácia a samostatná časť s izbami. Na prvom a druhom poschodí sú izby.
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Penzión má štandardné izby-klimatizované, sprcha/WC, malá chladnička, TV, s výhľadom na more alebo s výhľadom na Biokovo.

Ubytovanie zahŕňa polpenziu, ktorá pozostáva z raňajok a večere. Raňajky sú formou bufetu a z večere (na výber z 3 menu + nápoje, šalát a dezert).
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 3
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 9
4-lôžková 4 4
Adresa Donja Vala 156
21333 Drvenik
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín