BEST Western Ilford

Kapacita 50 izieb
Hotel sa nachádza v okrajovej časti Londýna, ale v blízkej dostupnosti do centra. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli BEST Western Ilford. Je to moderný hotel situovaný v okrajovej časti Londýna ale v dobrej dostupnosti do centra mesta. Okrem ubytovania v jednej z 50 dobre vybavených izieb ponúka aj konferenčné priestory. Hotel je ideálny pre turistov, pretože hotel sa nachádza iba 20 minút vlakom od centra Londýna.
Hotel má 50 izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou, izbieb s dvoma samostatnými lôžkami a trojlôžkovými izbami s jednou manželskou posteľou a jednou prístelkou. Samozrejmosťou je možnosť za doplatok využiť izbu samostatne.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež LCD televíziu so satelitom. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb, hotel je 100% nefajčiarsky.
Každé ráno si môžete vychutnať vyvážené teplé a obvyklé kontinentálne raňajky v hotelovej miestnosti určenej práve pre raňajky.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, BEST Western Ilford hotel Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt:
• 24 hodinovú recepciu
• bezplatné monitorované parkovisko
• free WiFi v Lounge miestnosti
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 6
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 24
2-lôžková s manželskou posteľou 2 15
3-lôžková 3 5
Adresa 3-5 Argyle Road, Ilford
IG1 3BH Londýn
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín