Hotel Olimpiyat 3*

Kapacita 61 izieb
Hotel Olimpiyat sa nachádza 5 minút chôdze od chrámu Hagia Sophia, paláca Topkapi a zastávky električiek Gulhane. Izby v hoteli The Olimpiyat sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Hostia môžu využiť 24-hodinovú izbovú službu.
Hotel Olimpiyat sa nachádza 5 minút chôdze od chrámu Hagia Sophia, paláca Topkapi a zastávky električiek Gulhane. Izby v hoteli The Olimpiyat sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Hostia môžu využiť 24-hodinovú izbovú službu. Tradičné raňajky sa podávajú z čerstvých miestnych produktov. V reštaurácii sa podávajú jedlá tureckej a medzinárodnej kuchyne; k dispozícii sú aj vegetariánske možnosti. Hotel Olimpiyat je vzdialený len 10 minút chôdze od Modrej mešity a Veľkého bazáru.

Hotel Olimpiyat sa nachádza v centre historického polostrova Istanbul, kde sa pretínajú dejiny mnohých ríš, ako je Osmanská a Byzantská ríša. Ponúka pobyt, kde môžete naplno zažiť jedinečnú štruktúru Istanbulu, v pešej vzdialenosti od pamiatok, ktoré odhaľujú bohaté zázemie Istanbulu, ako je Hagia Sophia, Modrá mešita, Veľký bazár a Bazilika Cistern. Vždy, keď vyjdete z hotela, budete ponorení do vrelej atmosféry a okolité ulice spájajúce všetky časti Istanbulu sú plné pútavých príkladov európskej a osmanskej architektúry, aby sa každý deň v tomto nádhernom meste zmenil na nezabudnuteľný. skúsenosti. Hotel Olimpiyat, ktorý spája štýlovú výzdobu a slávnu tureckú pohostinnosť za prijateľné ceny,
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 1
2-lôžková 2 1
2-lôžková 2 10
3-lôžková 3 10
Web https://www.hotelolimpiyat.com/our-hotel/
Adresa Ebusuud Caddesi Erdoğan Sokak No:6-8
34110 Sirkeci - Istanbul
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín