Hotel IBIS Budget Chilly Mazarin

Kapacita 66 izieb
Hotel IBIS Budget Chilly Mazarin sa nachádza 23 km južne od centra Paríža v meste Chilly-Mazarin. V cene ubytovania sú raňajky a Wi-fi pripojenie na internet.
Počas zájazdu budete ubytovaní v hoteli Hotel IBIS Budget Chilly Mazarin. Hotel patrí do siete hotelov Hotel IBIS Budget. Nachádza sa 23 km južne od centra Paríža v meste Chilly-Mazarin. Má dobrú polohu blízko diaľnice a teda dobrú dostupnosť do centra mesta našim autobusom. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
V hoteli je 66 izieb, ktoré boli renovované v roku 2018. Všetky izby majú vlastnu kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. K dispozícii je stôl, TV s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi. Na každej izbe sú uteráky a osušky.
Izby sú na 4 poschodiach a k dispozícii je výťah.
V cene zájazdu sú kontinentálne raňajky. Reštaurácia má kapacitu 42 ľudí. Raňajky sa podávajú 6:00 - 9:30 počas týždňa a 6:00 - 10:00 hod. cez víkendy.
Okrem základných potravín nechýbajú francúzske špeciality ako bagety, croissanty, pain au chocolat. Na pitie je k dispozícii pomarančový džús a káva.
Služby recepcie sú k dispozícii 24 hodín denne. Nachádza sa tu tiež automat s ponukou teplých a studených nápojov a niečoho malého na zahryznutie.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s manželskou posteľou 2 34
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 24
3-lôžková 3 8
Adresa Route De Longjumeau
91380 Paríž
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín