Cranford hotel

Kapacita 50 izieb
Hotel sa nachádza v okrajovej časti Londýna, ale v blízkej dostupnosti do centra. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Cranford hotel. Je to moderný hotel situovaný v okrajovej časti Londýna ale v dobrej dostupnosti do centra mesta. Okrem ubytovania v jednej z 50 dobre vybavených izieb ponúka aj nonstop recepciu, či parkovanie. Ponúka takisto aj Lounge miestnosť ideálnu na Váš oddych a Vaše pohodlie. Hotel je ideálny pre turistov, pretože hotel sa nachádza iba 20 minút vlakom od centra Londýna.
Cranford hotel má 50 izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou, izbieb s dvoma samostatnými lôžkami a trojlôžkovými izbami s jednou manželskou posteľou a jednou prístelkou. Samozrejmosťou je možnosť za doplatok využiť izbu samostatne.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež LCD televíziu so satelitom. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb, hotel je 100% nefajčiarsky.
Každé ráno od 6:30 hod. (cez víkendy od 7:00 hod.) do 9:00 hod. si môžete vychutnať vyvážené teplé a obvyklé kontinentálne raňajky bezplatne.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Cranford hotel Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt:
• 24 hodinovú recepciu
• bezplatné monitorované parkovisko
• free WiFi v Lounge miestnosti
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 6
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 24
2-lôžková s manželskou posteľou 2 15
3-lôžková 3 5
Adresa
Londýn
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín