Grand Liza Hotel

Kapacita 36 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto 3-hviezdičkovom hoteli Grand Liza Hotel priamo v centre Istanbulu. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi priamo na izbách.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Grand Liza Hotel. Je to hotel 3-hviezdičkový a je situovaný priamo v dobrej dostupnosti do centra Istanbulu. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť ku blízkym diaľniciam a najmä ku blízkym pamätihodnostiam. Okrem ubytovania v jednej zo 36 dobre vybavených izieb ponúka takisto aj priestor pre výživné raňajky a ďalšie služby.
Grand Liza Hotel má 32 izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou, izbieb s dvoma samostatnými lôžkami a taktiež izieb s tromi lôžkami. Možnosť taktiež za doplatok využiť izbu samostatne.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež vlastné TV so satelitom, klimatizáciu a Wi-Fi na izbe.
Každé ráno si môžete vychutnať vynikajúce bufetové raňajky, ktoré zahŕňajú domáce, ale aj zahraničné raňajkové menu. Raňajky sa podávajú priamo v hoteli.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky,Grand Liza Hotel Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- reštaurácia
- WIFI vo všetkých izbách 
- recepcia
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 15
3-lôžková 3 6
Adresa Tiyatro Caddesi 114 Kumkapı, Beyazıt, Fatih
34126 Istanbul
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín