Excelsior Hotel Downtown

Kapacita 139 izieb
Excelsior Hotel Downtown je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza na ulici Al Rigga v centre mesta Deira a ponúka strešné fitnescentrum a vyhrievaný vonkajší bazén. Hotel je vzdialený len 2 minúty chôdze od stanice metra Al Riqqa.

Excelsior Hotel Downtown je moderný štvorhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v časti Deira v srdci Dubaja. Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od nákupného centra Al Ghurair Mall, v blízkosti známych pamiatok a kultúrnych lokalít, ako sú farebné mestské trhy s korením, zátoka Dubai Creek, centrum Dubaja, mrakodrap Burdž Chalífa, nákupné centrum Dubai Mall a ďalšie vyhliadkové miesta. Nachádza sa v tesnej blízkosti medzinárodného letiska Dubaj (10 minút jazdy) a stanice metra Rigga (2 minúty chôdze). 139 hotelových izieb a apartmánov ponúka svieže a moderné prostredie pre váš pracovný alebo rekreačný pobyt. Vychutnajte si elegantnú atmosféru v reštauráciách a lobby bare. Oddýchnite si a načerpajte novú energiu so všetkým, čo spa a fitness centrum ponúka.

Pre dovolenkárov a rodiny je hotel ideálnou základňou na prehliadku mesta Dubaj. Môžete nakupovať v najmodernejších nákupných centrách alebo preskúmať staré trhy. Využite bezplatnú hotelovú kyvadlovú dopravu na pláž a do nákupných centier. Keď sa vrátite do hotela, budete si môcť vychutnať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pokiaľ ide o stravovanie a zábavu, 6 barov a 2 reštaurácie v hoteli ponúkajú rôzne možnosti stravovania. Počas pobytu nezabudnite navštíviť  novozrekonštruovaný vonkajší bazén a posilňovňu.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 1
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 15
2-lôžková s manželskou posteľou 2 15
Web http://www.excelsiordowntownhotel.com
Adresa Al Rigga Street
29499 Deira
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín