Vienna House Easy Landsberg

Kapacita 103 izieb
Hotel Vienna House Easy sa nachádza v blízkosti historického starého mesta Landsberg am Lech. Malebné mestečko pozdĺž „Romantic Road“ je ideálnou zastávkou na ceste na juh alebo do prírodného raja „Región piatich jazier“.
Vienna House Easy Landsberg leží priamo na Romantickej ceste, ktorá spája historické mesto Landsberg s ďalšou bavorskou pevnosťou – Augsburgom. Landsberg je v mnohých ohľadoch vstupnou bránou do južnej Európy. Je ideálnou základňou, z ktorej môžete objavovať krásnu Krajinu piatich jazier. Staré mesto je vzdialené len 2 km od hotela.

S elegantným dizajnom, rýchlym vysokorýchlostným Wi-Fi pripojením na internet, veľkými izbami a príjemným tímom je hotel stelesnením modernej bavorskej pohostinnosti na výhodnom mieste.

K dispozícii má odhlučnené, moderné izby. Všetky izby sú vybavené bezplatným vysokorýchlostným Wi-Fi pripojením na internetu.

Ráno sa podávajú pestré raňajky. Večer si môžete posedieť v bare pri chutnom občerstvení a nápojoch. Ak je teplé počasie, môžete zájsť do pivnej záhrady.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 25
2-lôžková s manželskou posteľou 2 25
Web https://www.viennahouse.com/en.html
Adresa Graf-Zeppelin-Strasse 6
86899 Landsberg am Lech
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín