Hotel Premier Classe Boissy Saint Leger

Kapacita 76 izieb
Hotel sa nachádza priamo v Paríži, na okrajovej časti. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Premier Classe Boissy Saint Leger. Hotel sa nachádza v Paríži, na okrajovej časti, ale v dobrej dostupnosti do centra. Hotel sa nachádza v iba 12 km od letiska Orly a v blízkosti výjazdu na diaľnicu A86. Hotel je skvelý pre turistov, ktorí chcú preskúmať Paríž a po celodennej prehliadke mesta si chcú kvalitne zdriemnuť.
Hotel Premier Classe Boissy Saint Leger má 76 izieb, rozdelených do dvojposteľových izieb s manželskou posteľou, izieb s dvoma samostatnými lôžkami a trojlôžkových izieb s jednou manželskou posteľou a jednou oddelenou posteľou. 3 z týchto izieb sú prispôsobené pre návštevníkov so zníženou mobilitou. Možnosť využiť izbu aj samostatne, za doplatok.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Takisto majú vlastnú TV a Wi-Fi pripojenie. Plusom je aj menší pracovný stolík v každej izbe.
Bufetové raňajky sa podávajú medzi 6:30 a 10:00 hod. a kombinujú všetky formy tradičného kontinentálneho bufetu a domácich špecialít. 
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel Premier Classe Boissy Saint Leger Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- klimatizácia
- free WIFI  
- automaty na cukrovinky, nápoje a pochutiny 24hdenne
- fitness centrum
- parkovanie
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 32
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 14
Adresa 4 Rue de la Pompadour
94478 Boissy-Saint-Léger
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín