Hotel Ibis Budget Edinburgh Park

Kapacita 161 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto 2-hviezdičkovom hoteli Ibis Budget Edinburgh Park priamo v meste Edinburgh. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi priamo na izbách.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Ibis Budget Edinburgh Park. Hotel je 2-hviezdičkový a je situovaný v blízkosti letiska Edinburgh. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť ku blízkym diaľniciam ale mestskou hromadnou dopravou je skvelá dostupnosť taktiež do centra. Okrem ubytovania v jednej zo 161 dobre vybavených izieb ponúka takisto služby pre obchodných hostí ako fax, či konferenčný priestor ale aj izby a priestory pre ľudí so zníženou schopnosťou mobility. Hotel je ideálny ako pre obchodných hostí, takisto aj pre turistov pre výbornú dostupnosť ku letisku aj do centra.
Ibis Budget Edinburgh Park má 161 izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou, izbieb s dvoma samostatnými lôžkami a taktiež izieb s tromi lôžkami. 8 izieb v hoteli poskytuje bezbariérový prístup. Možnosť za doplatok využiť izbu samostatne.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Na recepcií máte k dispozícií sušič vlasov.
Každé ráno si môžete vychutnať chutné raňajky, ktorá zahŕňajú neobmedzený bufet: teplé nápoje, pomarančový džús, výber pečiva a obilnín, maslo, džemy, med, a mliečne výrobky, rovnako ako rad miestnych produktov (napr. bagety, croissanty, Nutella a údeniny).
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel Ibis Budget Edinburgh Park Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- Zariadenia pre hostí so zníženou pohyblivosťou 
- WIFI vo všetkých izbách 
- strážené platené parkovanie 
- úložňu batožiny na recepcií
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 21
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 60
2-lôžková s manželskou posteľou 2 50
3-lôžková 3 30
Adresa 6 Lochside View
EH12 9DH Edinburgh
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín