Campanile Hotel Gouda

Kapacita 78 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto 3-hviezdičkovom hoteli Campanile v meste Gouda. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi priamo na izbách.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Campanile Gouda (v blízkosti Rotterdamu). Campanile Hotel Gouda je hotel 3-hviezdičkový priamo uprostred "zeleného srdca" Holandska a Randstad aglomerácie. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť diaľnice. Okrem ubytovania v jednej zo 78 dobre vybavených izieb ponúka takisto aj reštauráciu a konferenčné priestory. Hotel je ideálny ako pre obchodných hostí, takisto aj pre turistov, ktorí chcú preskúmať Goudu, blízke mestá Rotterdam, či Den Haag alebo si zabicyklovať či sa prejsť v "zelenom srdci".
Campanile Hotel Gouda má 78 dvojposteľových izieb.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež varnú kanvicu. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb. 
Medzi 06:30 a 09:30 hod. (od 07:00 do 10:00 hod. cez víkendy), si môžete vychutnať vyvážené raňajky, ktorá zahŕňajú čaj, kávu, čerstvé ovocné šťavy, cereálie, pečivo, syry, šunku a jogurt, a samozrejme náš ovocný šalát. Avšak, ponúkame tiež teplé raňajky s vajciami varenými presne tak, ako ich máte radi.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel Campanile Gouda Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- Zariadenia pre hostí so zníženou pohyblivosťou 
- WIFI vo všetkých izbách 
- parkovanie 
- K dispozícii podnos s kanvicou na čaj, kávu a výber zákuskov
- Fén a žehlička k dispozícii na recepcii
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 13
2-lôžková s manželskou posteľou 2 40
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 32
Adresa Kampenringweg 39/41
2803 Gouda
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín