Iliada Hotel

Kapacita 30 izieb
Rodinou prevádzkovaný hotel Iliada s bazénom, vírivkou a barom pri bazéne sa nachádza len 100 metrov od piesočnatej pláže Perivolos s čiernym pieskom na ostrove Santorini.

Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. Rodinou prevádzkovaný hotel Iliada s bazénom, vírivkou a barom pri bazéne sa nachádza len 100 metrov od piesočnatej pláže Perivolos s čiernym pieskom na ostrove Santorini. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a izby s balkónom alebo nádvorím.

Izby zariadené v kykladskom štýle majú výhľad do záhrady, na bazén alebo čiastočný výhľad na Egejské more. Každá klimatizovaná jednotka je vybavená chladničkou, TV s plochou obrazovkou a sušičom vlasov.

V hoteli Iliada môžete začať svoj deň bohatými raňajkami formou bufetu, ktoré sa podávajú denne v areáli bazénu od 8:00 do 10:00. Osviežujúce nápoje a občerstvenie si môžete vychutnať v bare pri bazéne po celý deň. Reštaurácie a mini market sa nachádzajú 100 metrov od hotela.

Personál recepcie hovoriaci niekoľkými jazykmi vám poskytne informácie o tejto oblasti a na požiadanie vám zabezpečí výlety a potápanie. K dispozícii je aj malá zbierka kníh. K dispozícii tu máte bezplatné ležadlá, slnečníky a plážové/bazénové uteráky.

Hotel Iliada sa nachádza 10 km od rušného hlavného mesta Fira a 800 metrov od obce Perissa. Letisko Santorini je situované vo vzdialenosti 10 km. K dispozícii je požičovňa áut a bezplatné verejné parkovisko sa nachádza 100 metrov od hotela.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 5
Adresa Perivolos
84703 Santorini
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín