Hotel Ibis London Elstree Borehamwood

Kapacita 122 izieb
Hotel sa nachádza v okrajovej časti Londýna, v mestskej časti Borehamwood a v blízkej dostupnosti ku diaľnici. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Ibis London Elstree Borehamwood. Ibis Hotel Borehamwood  je moderný hotel situovaný v okrajovej časti Londýna, konkrétne v časti Borehamwood. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť diaľnice. Okrem ubytovania v jednej zo 122 dobre vybavených izieb ponúka takisto aj kaviareň a bar. Hotel je ideálny pre obchodných hostí kvôli blízkej dostupnosti konferenčného centra Borehamwood a takisto aj pre turistov, pretože hotel sa nachádza iba 20 minút vlakom od centra Londýna.
Ibis London Elstree Borehamwood má 122 izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou, izbieb s dvoma samostatnými lôžkami a trojlôžkovými izbami s jednou manželskou posteľou a jednou prístelkou. Takisto 6 izieb poskytuje bezbariérový prístup. Samozrejmosťou je možnosť za doplatok využiť izbu samostatne.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež sušič vlasov, varnú kanvicu, prístup na internet a LCD televíziu so satelitom. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb, hotel je 100% nefajčiarsky.
Každé ráno si môžete vychutnať vyvážené teplé anglické bufetové raňajky zahŕňajúce klobásku, praženicu, slaninku, hríby a pečenú fazuľu za poplatok. Ale samozrejmosťou je možnosť využiť obvyklé kontinentálne raňajky bezplatne.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel Ibis Elstree Borehamwood Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt:
• Zariadenia pre hostí so zníženou pohyblivosťou
• business služby v hoteli
• internetovú konektivitu (free WiFi do 1 hodiny)
• práčovňa
• hotelový sejf k dispozícii na recepcii
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 54
2-lôžková s manželskou posteľou 2 52
3-lôžková 3 16
Adresa Elstree Way, Borehamwood
WD6 1JY London
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín