Hotel Premiere Classe Igny

Kapacita 70 izieb
Hotel Première Classe Igny sa nachádza 21 km južne od centra Paríža v meste Igny. V cene ubytovania sú raňajky a Wi-fi pripojenie na internet.

Počas zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Première Classe Igny. Hotel patrí do siete hotelov Premiere Classe. Nachádza sa 21 km južne od centra Paríža v meste Igny.Má dobrú polohu blízko diaľnice a teda dobrú dostupnosť do centra mesta našim autobusom.
Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
V hoteli je 70 dvojposteľových izieb, niektoré s manželskou posteľou a iné s oddelenými posteľami. Všetky izby majú vlastnu kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. K dispozícii je stôl, TV s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi. Na každej izbe sú uteráky a osušky.
V cene zájazdu sú kontinentálne raňajky. Raňajky sa podávajú 6:30 - 10:00 hod. počas týždňa a 8:00 - 10:00 hod. cez víkendy.
Pochutíte si na veľkom výbere produktov. Okrem základných potravín nechýbajú francúzske špeciality ako bagety, croissanty, pain au chocolat. Na pitie je k dispozícii pomarančový džús, káva a čaj.
Služby recepcie sú k dispozícii od 6:00 do 21:00 hod. Na recepcii sa nachádza automat, kde si môžete zakúpiť niečo na zahryznutie, alebo na pitie.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 30
Adresa 12 Rue Maryse Bastié
91430 Paríž
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín