Cestovná kancelária DAKA má od septembra hovorcu pre styk s médiami.

11.09.2019

CK DAKA do uvedenej funkcie povolala Maroša Szalaya, ktorý má vyštudovaný nielen Manažment cestovného ruchu, ale aj Inštitút modernej komunikácie. Dlhé roky pôsobí v médiach a rovnako zastáva aj funkciu hovorcu najväčšie letného motorkárskeho festivalu Tanec Slnka.

Je to pre mňa nová výzva a teším sa na ňu, nakoľko cestovanie a spoznávanie nových kútov sveta a tamojších kultúr, je pre každého z nás tou najkrašou vecou, ktorou aspoň na chvíľu môžeme zabudnúť na kažodenné starosti. Som rád, že CK DAKA myslí v prvom rade na zákazníkov a ponúka takéto zážitky už od neuveriteľných 15,50€! V ponuke takýchto zážitkov si nájde každý to svoje, deti, rodiny či seniory. Autobusom, letecky, či autom. No každý jeden zákazník a jeho bezpečnosť a hlavne spokojnosť sú hlavnou prioritou majiteľov CK DAKA. Preto aj moja funkcia bude nielen komunikovať s novinármi pri rozvoji a povedomí ponukánych služieb, ale byť mediám k dispozícii v prípade nepriaznivých a neočakávaných udalostí naších zákazníkov doma i v zahraničí. Maroš Szalay, hovorca CK DKA.
Cestovná kancelária aktuálne ponúka zájazdy do 29 krajín nielen v EU. Má vlastnú centrálu pri Bratislave s kompletným vozovým parkom, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne. Vozový park s jednotným grafickým dizajnom tvorí šesť 49 miestnych autobusov, dva 59 miestne autobusy, jeden 20 miestny autobus a dve osem miestne dodávky slúžiace hlavne na letiskový transfer či zvoz zákazníkov z miest, kde dané zájazdy nemajú nástupne miesta. Zájazdy CK DAKA je možné zakúpiť u 185 partnerov po celom Slovensku ( cetovné kancelárie, cestovné agentúry ako aj online predajcovia ). 

Pozícia hovorcu CK je logickým vyústením nášho rýchleho rastu a preto sa menežment cestovnej kancárie chce viac sústrediť na nové destinácie a priniesť tak viac zážitkov z poznávania naším zákazníkom. Sme radi, že túto pozíciu obsadzujeme človekom, ktorý s nami cestuje niekoľko rokov a bol pri rozvoji niektorých naších partnerských projektov, ktoré sa osvedčeli. Budem rád, ak sa média budú na nás obracať s možnosťou propagácie cestovneho ruchu na Slovensku či v EU. Najviac si želám, aby kontakt využili čo najmenej v prípade, že sa naši zákazníci, občania SR ocitnú v zahraničí v situácií, kedy bude potrebná pomocná ruka Zastupiteľského úradu SR. David Gavaľa, konateľ CK DAKA.
Na tejto stránke tak budú môcť média náisť nielen ten správny kontakt ale aj tlačové správy CK DAKA. Pre zákazníkov je avšak naďalej k dispozícií číslo na Helpdesk CK DAKA: +421 2 44 555 000 v pracovné dni od 09:00 do 17:00 hodiny. Všetky informácie o kontaktoch ako aj aktuálnej ponuke zájazdov nájdete na našej hlavnej stránke CK DAKA a to www.cestovnakancelariadaka.sk.


Kontak pre média:
Maroš Szalay - hovorca CK DAKA
E-mail: press@ckdaka.sk 
Tel.: +421 903 418 702
 
Hovorca CK DAKA: Maroš Szalay
© Marketingové a PR oddelenie CK DAKA.

Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín